HAKKIMIZDA

Image

 

 

Elektronik teknolojileri , bilişim sektörü, iletişim sektörü, ofis ve ofis sarf malzemeleri sektöründe,  ev dekorasyonu, giyim ve ayakkabı sektöründe, organik ürünlerde hizmet veren firmamız ; Resmi Kurumlar başta olmak üzere, müşterilerimize katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunarak kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bir firmayız.

Rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji  ve diğer ürünlerde, üreticiden direkt olarak tedarik ederek tüketiciye buluşturan firmamız, ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefleyen bir kuruluştur. 

 

2009 Yılından itibaren Niğde başta olmak üzere, Aksaray, Nevşehir, Kırşehir, Yozgat , Konya, Karaman il merkezleri, ilçeleri, beldeleri ve muhtarlıkları başta olmak üzere; belediye anons sistemleri, merkezi vaaz – ezan sistemleri, askeri ses yayın sistemleri, muhtarlık anons sistemleri, hastane anons sitemleri ile güvenlik ve mobese görüntüleme sistemleri üzerine faaliyetlerine başlayan KENT GRUP, daha sonra Isparta merkez olmak üzere, Burdur, Afyonkarahisar, Antalya ve Denizli  İl ve ilçelerinde faaliyetlerine devam etmiştir.

 

2020 yılından itibaren bünyesinde Medya Vatan ile tarafsız ve ilkeli haber kanalını yayın hayatına başlatmış ve medya üzerin de de oldukça olumlu tepkiler almıştır.

 

Tüketiciye ürünleri en kolay ve en ekonomik bir şekilde ulaştırmak; yerli ve milli ürünlerin kullanılmasını teşvik ederek üreticinin korunmasını hedef alıp, e-ticaret sitesi  ile bu alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Doğal ve bitkisel ürünlerin kolaylıkla üreticiden tüketiciye ulaştırılması için Rose Alya internet sitesi ile doğal gül ve lavanta ürünleri ile faaliyetlerine başlamıştır. Ayrıca Medya Vatan Ajans ile de reklam ve reklam yönetimi konularında hizmet vermektedir.

 

Ramazan ALTINTAŞ
Kent Grup Yön. Krl. Bşk.

HEMEN ARAYIN

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için

Image
Kent Grup Kurumsal Teknoloji Hizmetleri Türkiye'nin pekçok il ve ilçesinde yaygın servis altyapısı ile hizmet vermektedir.

SİTE İÇİ BAĞLANTILAR

Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-mail ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.