HİZMETLERİMİZ

Image

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Can ve mal güvenliğinizi sağlamak için satın almayı düşündüğünüz bir alarm sisteminin, kamera sisteminin veya yangın ihbar sisteminin size ne oranda güvenlik sağlayacağının belirlenmesi için güvenlik sistemi kurulacak yerin keşfinden başlanarak, montaj, eğitim ve teknik destek hizmetlerinin tamamının göz önünde bulundurulması gerekmektedir. 

Aklınıza takılanları sormak, merak ettiğiniz konuları öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.
Image

PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ

Okullar, camiler, konferans salonları, düğün salonları, konserler, açık hava organizasyonları vb. amaçlarla kullanılan ses sistemi cihazları, amfiler, hoparlörler, kabinler, mikrofonlar (el mikrofonu, yaka mikrofonu, kürsü mikrofonu), ses kablolarını bizden temin edebilirsiniz. Ayrıca imamı olmayan camiler ile merkezi ezan sisteminin erişemediği dağlık araziler, köyler, siteler gibi bölgelerde otomatik ezan okuyan ezanmatikleri de bizden temin edebilrsiniz.
Image

TELSİZLER

Haberleşmenin oldukça önem kazandığı günümüzde, GSM operatörleri hem çekim alanı hem de maliyet açısından özellikle sahada görev yapan birimler ile ilgili kaygıları artırmaktadır. Bu nedenle telsiz sistemleri hem kullanımının kolay olması, hem de ekonomik olması nedeniyle önemini yitirmemiştir. 

Siz de saha çalışması yapan ekipleriniz arasında iletişimi sağlamak, kablosuz anons sistemlerinde daha uzun mesafeden kullanmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.
Image

MERKEZİ EZAN VAAZ SİSTEMLERİ

Kablosuz olarak ezan vaaz yayınlarını uzak bölgelere aktarmak için kullanılan merkezi ezan sistemi, ezan vaaz vericisi, mikrofonlar, ezan vaaz alıcısı, hoparlörler, anten ve kablolardan oluşur. Ezan vaaz alıcıları cami içlerinde kullanılan cami içi ezan vaaz alıcısı şeklinde olabildiği gibi minarelerde yada direklerde kullanılabilen direk tipi ezan vaaz alıcıları da vardır.
Image

KABLOSUZ ANONS SİSTEMLERİ

Belediyeler, sanayi siteleri, tatil köyleri, fabrikalar ve sitelerde kullanılmak üzere tasarlanmış kablosuz ses, anons ve müzik yayını için en uygun çözümleri sunuyoruz. Kablosuz anons sistemi radyo frekans (RF) ile çok uzak mesafelere sesin kablosuz olarak aktarılmasına olanak verir. Anons vericisi, anons alıcısı, verici anteni, hoparlörler, mikrofonlar gibi kablosuz anons cihazlarını çeşitli fiyatlarla bizden temin edebilirsiniz.
Image

CEP TELEFON AKSESUARI

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte gündelik hayatımınızın vazgeçilmezi haline gelen cep telefonları ve bunların aksesuarını temin etmek önemli bir meseledir. Aldığınız cep telefonlarına uygun aksesuar kullanılmadığı taktirde arızalara sebep olmakta ve maddi açıdan kayıplara neden olmaktadır. 

Cep telefon aksesuarınızı güvenilir ve ekonomik fiyatlarla temin etmek için bizimle görüşünüz.
HEMEN ARAYIN

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için

SIKÇA SORULAN SORULAR

Alıcı Birim Garantileri ne kadardır?
Anons sistemleri, ezan ve vaaz sistemlerinde kullanılan kablosuz alıcı birimlerin garantisi 2 YILDIR.
Kaç günde servis verilmektedir.
Cihazların BTK onayı var mıdır?
Hoparlör ses gitme mesafesi nedir?
Telsizlerin çekim gücü ne kadardır?

BİZE ULAŞIN